Product Owner

Product Ownert keresünk csapatunkba, aki lelkesen támogatja célunkat, hogy a legjobb termékeket és szolgáltatásokat nyújtsuk ügyfeleinknek. A sikeres jelölt felelős lesz a termékfejlesztési folyamat irányításáért és a termékérték maximalizálásáért.

Feladatok:

  • A termék víziójának és stratégiájának meghatározása és kommunikálása
  • A backlog kezelése és prioritizálása ügyfelekkel való együttműködésben
  • Követelmények meghatározása és user storyk írása, elfogadási kritériumok meghatározásával
  • Csapat támogatása a sprint tervezésben és végrehajtásban
  • Stakeholderekkel való rendszeres kommunikáció és visszajelzés gyűjtése
  • Sprint review-k vezetése

Követelmények:

  • Legalább 2-3 év tapasztalat Product Owner vagy hasonló szerepben
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képességek
  • Jó problémamegoldó és döntéshozó készség
  • Agilis módszertanok (pl. Scrum) ismerete és alkalmazása

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelmet
  • Szakmai képzéseket
  • Kreatív és innovatív környezetet, változásokra nyitott kollégákkal
  • Hybrid munkarendet, rugalmas munkaidőt
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Rugalmas feladatkezelést
  • Felügyelt szakmai fejlődést, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséggel
  • Kihívásokkal teli feladatokat
  • Támogató légkört
  • Cégen belüli közösségi életet (pl. csapatépítők, céges ünnepek)
  • Rekreációs lehetőségeket (pl. csocsó, pingpong)

Ha úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál velünk, várjuk szakmai önéletrajzodat, a bruttó bérigény megjelölésével a karrier@sdainformatika.hu email címre!

SDA Informatika Zrt.

Elérhetőség

Telefon:+36 1 209 4748
Fax:+36 1 279 0001
Web:www.sdainformatika.hu
E-mail:info@sdainformatika.hu
Cím:1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)
Cím:1117 Budapest,
Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)

Megközelítés

Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/
Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok
Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.
Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.