Scrum Master

Feladatok:

  • Fő feladata a Scrum keretrendszer hatékony működésének biztosítása
  • A csapat segítése, támogatása a hatékony együttműködésben, valamint a felmerült akadályok, konfliktusok feloldása
  • Scrum folyamat felügyelete és egy vagy több fejlesztőcsapat munkájának támogatása
  • Sprintek menedzselése
  • Csapatok iterációs munkájának és leszállításának segítése
  • A napi stand-upok elősegítése és közvetlen nyomon követése a sprint célok elérése érdekében
  • A Product Backlog finomítási folyamatának támogatása és elősegítése
  • Együttműködés a vezetőséggel, fejlesztőkkel, rendszerszervezőkkel
  • Az akadályok azonosítása és hatékony kezelése, valamint a csapatok számára a fejlődési lehetőségek folyamatos biztosítása

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év Scrum Master tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Képesség az együttműködésre és a csapat inspirálására
  • Proaktív hozzáállás és innovációs képesség

Előnyt jelent:

  • SCRUM tanúsítványok
  • Tapasztalat egyéb agilis szoftverfejlesztési módszertanokkal (pl. Kanban, XP).

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelmet
  • Szakmai képzéseket
  • Kreatív és innovatív környezetet, változásokra nyitott kollégákkal
  • Hibrid munkarendet, rugalmas munkaidőt
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Rugalmas feladatkezelést
  • Felügyelt szakmai fejlődést, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséggel
  • Kihívásokkal teli feladatokat
  • Támogató légkört
  • Cégen belüli közösségi életet (pl. csapatépítők, céges ünnepek)
  • Rekreációs lehetőségeket

Ha úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál velünk, várjuk szakmai önéletrajzodat, a bruttó bérigény megjelölésével a karrier@sdainformatika.hu email címre!

CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

Dinamikusan bővülő csapatunkba folyamatosan várjuk leendő munkatársaink jelentkezését, akiknek nemcsak egy állást kínálunk, hanem egy komplett életpályát állandó fejlődési lehetőséggel.

Aktuális ajánlatainkon kívül szívesen vesszük jelentkezésedet, ha informatikai végzettséggel és tapasztalattal rendelkezel, hogy egy később meghirdetésre kerülő munkakör esetén azonnal felvehessük veled a kapcsolatot. Hozzájárulásoddal önéletrajzodat 12 hónapig megőrizzük az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint annak érdekében, hogy megkereshessünk, ha a végzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő szakembert keresünk. A hozzájárulás megtörténik a jelentkezéssel egyidejűleg

Társaságunkhoz az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, valamint motivációs levél beküldésével: karrier@sdainformatika.hu

SDA Informatika Zrt.

Elérhetőség

Telefon:+36 1 209 4748
Fax:+36 1 279 0001
Web:www.sdainformatika.hu
E-mail:info@sdainformatika.hu
Cím:1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)
Cím:1117 Budapest,
Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)

Megközelítés

Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/
Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok
Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.
Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.