Senior HR generalista

Feladatok

  • HR folyamatok és rendszerek hatékony működtetése, szakmai vezetők támogatása, fejlesztése az alkalmazásban
  • Szabályzatok és irányelvek kialakítása a központi HR csapattal együttműködve
  • Létszámtervezés, a toborzási és kiválasztási folyamat menedzselése, új belépők beilleszkedésének támogatása, megtartási projektek koordinálása
  • Alapvető folyamatok működtetése összhangban a szervezet HR működésére vonatkozó kézikönyvvel
  • HR mutatók naprakészen tartása, riportok készítése
  • A munkatársak fejlesztésének tervezése, oktatásának szervezése
  • Tehetségprogram kialakítása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Szervezetfejlesztési projektek előkészítése és koordinálása
  • Aktív részvétel az inspiráló munkahelyi környezet kialakításában, a munkavállalói elégedettség növelésében, pozitív munkáltatói márkaépítésben

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 4-6 éves szakmai tapasztalat
  • Proaktív működés, támogató attitűd

Előnyt jelent

  • Multinacionális vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Erős coaching szemlélet
  • Fejlesztői környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés és képzések lehetőségét
  • Rugalmas munkaidőt (hibrid)
  • Teret adunk a kreativitásnak
  • Hosszú távon stabil munkakörnyezetet biztosítunk

Munkahelyi extrák

  • Céges angol nyelvtanfolyam
  • Online jóga óra
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kedvezmény jogosítvány megszerzéséhez
  • Kedvezmény informatikai eszközök vásárlásához

Fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a HRinfo@e-fyi.hu e-mail címre várjuk!

SDA Informatika Zrt.

Elérhetőség

Telefon:+36 1 209 4748
Fax:+36 1 279 0001
Web:www.sdainformatika.hu
E-mail:info@sdainformatika.hu
Cím:1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)
Cím:1117 Budapest,
Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)

Megközelítés

Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/
Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok
Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.
Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.