Senior C# fejlesztő

Dinamikusan fejlődő fejlesztői csapatunkba keresünk Senior C# fejlesztő munkatársat.

Főbb feladatok, munkák amik várnak Rád:

  • Webes alkalmazás fejlesztése
  • Tervezési folyamatban való aktív részvétel 5-10 fős agilis csapatban
  • Frontend és backend fejlesztés
  • Használt technológiák: C#, SQL, ASP.NET, git

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

Ha rendelkezel:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalattal .NET / C# alapú fejlesztésekben
  • SQL, Transact-SQL gyakorlati tapasztalattal
  • Agile / Scrum ismeretekkel
  • Tervezési minták ismeretével
  • SOLID, Clean Code ismeretével
  • Unit tesztelési ismeretekkel
  • RESTful API gyakorlati tapasztalattal

Személyiségedet, készségeidet jellemezze:

  • Magas munkamorál és pontosság
  • Jó teljesítőkészség gyorsan változó környezetben is
  • Strukturált gondolkodás, proaktív hozzáállás, kiváló problémamegoldó készség
  • Együttműködő, csapatjátékos hozzáállás

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel:

  • CI/CD, Devops tapasztalatokkal (Azure)
  • Más fejlesztők vezetésében és mentorálásában szerzett tapasztalattal és ambícióval

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelmet
  • Szakmai képzéseket
  • Kreatív és innovatív környezetet, változásokra nyitott kollégákkal
  • Hybrid munkarendet, rugalmas munkaidőt
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Rugalmas feladatkezelést
  • Felügyelt szakmai fejlődést, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséggel
  • Kihívásokkal teli feladatokat
  • Támogató légkört
  • Cégen belüli közösségi életet (pl. csapatépítők, céges ünnepek)
  • Rekreációs lehetőségeket (pl. csocsó, pingpong)

Ha úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál velünk, várjuk szakmai önéletrajzodat, a bruttó bérigény megjelölésével a karrier@sdainformatika.hu email címre!

SDA Informatika Zrt.

Elérhetőség

Telefon:+36 1 209 4748
Fax:+36 1 279 0001
Web:www.sdainformatika.hu
E-mail:info@sdainformatika.hu
Cím:1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)
Cím:1117 Budapest,
Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)

Megközelítés

Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/
Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok
Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.
Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.