NEPTUN ÜZEMELTETŐ

Dinamikusan fejlődő informatikai csapatunkba keresünk gyakorlattal rendelkező NEPTUN üzemeltető munkatársat azonnali kezdéssel.

Akit keresünk:

  • Szakmai tudásában biztos, fejlődésében motivált
  • Jól kommunikál kollégáival és az ügyfelekkel egyaránt
  • Magabiztos lendülettel és produktivitással kezeli és megoldja a feladatokat
  • Képes csapatban történő munkavégzésre

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Többrétegű, magas-komplexitású rendszerekben végzett üzemeltetési tapasztalat, alapvetően Windows / .NET technológiára építve
  • Alapvető hardveres/szerveres/storage (IBM, HP előnyt jelent) ismeretek és virtualizációs technikák gyakorlati ismerete (VMWare / Hyper-V)
  • Egyéb megoldások ismerete: AD / LDAP címtárszolgáltatások, SSO authentikáció, levelező rendszerek, rendszer-monitoring, stb.
  • Alkalmazások kommunikációja során alkalmazott protokollok ismerete, (http, https, ftp, smtp)
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés, nagy terhelhetőség

Munkakör:

  • NEPTUN alkalmazáshoz kötődő üzemeltetési feladatok napi szintű kezelése
  • NEPTUN rendszerhez kötődő kiszolgáló infrastruktúra optimalizálás és monitorozása
  • 2nd level support nyújtása belső kollégák és külsős ügyfelek, partnerek részére
  • Rendszerdokumentációk készítése, naprakészen tartása

Előnyök:

  • Oracle vagy MSSQL Server adatbázis kiszolgáló üzemeltetési ismeretek
  • Webkiszolgálók üzemeltetésében szerzett tapasztalat (elsősorban IIS): ASP.NET virtuális alkalmazások, webszolgáltatások, WCF és SOAP szervizek működésének ismerete, stb
  • Egyéb hálózati ismeretek: tcp/ip, naming, címfordítások, proxyk, NLB-k, VPN-kapcsolatok
  • Microsoft végzettségek (MCP, MCSA, MCSE) vagy egyéb gyártói bizonyítványok (VMware, IBM / Lenovo, stb.)

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, biztos egzisztencia, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő informatikai csapat

Jelentkezés e-mailben, a fizetési igény megjelölését tartalmazó fényképes önéletrajz elküldésével.
E-mail: karrier@sdainformatika.hu

SDA Informatika Zrt.

Elérhetőség

Telefon:+36 1 209 4748
Fax:+36 1 279 0001
Web:www.sdainformatika.hu
E-mail:info@sdainformatika.hu
Cím:1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)
Cím:1117 Budapest,
Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)

Megközelítés

Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/
Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok
Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.
Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.