MANUÁLIS TESZTELŐ

Dinamikusan fejlődő vállalatunkhoz keresünk Manuális tesztelő munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Együttműködés a fejlesztő csapattal, és a terméktámogatással.
  • Új fejlesztések elemzése, tesztesetek készítése.
  • Hibák részletes riportálása a fejlesztőcsapat számára.
  • A fejlesztő csapat által javított hibák, és lefejlesztett új funkciók tesztelése.
  • Betanulás után, más új tesztelők segítése, betanítása.

Elvárások:

  • MSOffice alkalmazások ismeret (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Alapfokú adatbázis ismeretek (MS SQL, vagy Oracle).
  • Kiváló kommunikációs készség, és problémamegoldó képesség
  • Képesség önálló, vagy kis létszámú csapatban való munkavégzésre
  • Megbízható, igényes, precíz munkavégzés
  • Tanulási, fejlődési igény és készség
  • Legalább 2 év manuális tesztelési tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Oktatási szoftverek fejlesztésével kapcsolatban szerzett munkatapasztalat
  • Felsőoktatási intézmények működésének ismerete
  • TFS ismerete felhasználó szinten
  • Web alkalmazások, illetve Desktop alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat.
  • ISTQB Foundation Level vizsga megléte.

Ezt várhatod, ha csatlakozol hozzánk:

  • Segítőkész, inspiráló, fiatalos csapat;
  • Stabil céges háttér;
  • Versenyképes fizetés;
  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség;
  • Változatos szakmai feladatok;
  • Szakmai képzés lehetőség;
  • Kellemes irodai környezet a XI. kerületben.

Jelentkezésedet kérjük fényképes szakmai önéletrajzzal, és nettó fizetési igény megjelölésével!
E-mail: karrier@sdainformatika.hu

SDA Informatika Zrt.

Elérhetőség

Telefon:+36 1 209 4748
Fax:+36 1 279 0001
Web:www.sdainformatika.hu
E-mail:info@sdainformatika.hu
Cím:1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)
Cím:1117 Budapest,
Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)

Megközelítés

Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/
Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok
Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.
Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.