Junior / Medior manuális szoftvertesztelő

Cégről:

Az SDA Informatika Zrt. több mint 20 éve szállít komplex informatikai megoldásokat elsősorban magyarországi partnerei számára. Termékeink között szerepel, többek között, a piacvezető Neptun tanulmányi rendszer   amelyet már 53 felsőoktatási intézményben több mint 300.000 hallgató használ  , az UniPoll kérdőívkezelő rendszer, valamint üzleti intelligencia rendszerek. Ezen túlmenően egyedi informatikai megoldásokat is biztosítunk megrendelőink számára.

Feladatok:

  • Teszt forgatókönyvek, tesztesetek megtervezése specifikáció alapján
  • Funkcionális és felhasználói tesztek manuális tesztelésének elvégzése
  • Felhasználói dokumentáció készítése
  • Közreműködés a fejlesztés különböző életfázisaiban
  • Együttműködés a fejlesztői csapattal

Elvárások:

  • Legalább 2 év manuális szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • Tesztelési módszertanok alapvető ismerete
  • Analitikus gondolkodás
  • Proaktív hozzáállás
  • Precizitás, igényes munkavégzés

Előnyt jelent az alábbi technológiák, szoftverek ismerete:

  • ISTQB ismeretek
  • Microsoft Azure DevOps (TFS) ticketing rendszer ismerete

Akit keresünk:

  • Csapatjátékosként gondolkodik
  • Képes bonyolult rendszereket felfogni és logikusan gondolkodni
  • Jó problémamegoldó és koncepcióalkotó készség jellemzi
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Szakmai fejlődést támogató vállalati kultúra: belső team munkával, on the job tréningekkel támogatjuk a munkatársaink fejlődését és igyekszünk támogatni az egyéni fejlődés irányába mutató törekvéseket is
  • Angol nyelvi képzés: heti rendszerességgel angol nyelvi kurzuson fejlesztheted nyelvtudásod
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Támogató, fiatalos, vidám csapatot
  • Hibrid munkavégzést
  • Rugalmas munkaidőt
  • Cégen belüli közösségi életet (pl. csapatépítők, céges ünnepek)
  • Rekreációs lehetőségeket (pl. csocsó, pingpong)
  • Jól megközelíthető irodát (11. ker.)
  • Belépőkártyával zárható kerékpártárolót

Amennyiben érdekel az álláslehetőség, küldd el részünkre önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével. e-mail: karrier@sdainformatika.hu

CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

Dinamikusan bővülő csapatunkba folyamatosan várjuk leendő munkatársaink jelentkezését, akiknek nemcsak egy állást kínálunk, hanem egy komplett életpályát állandó fejlődési lehetőséggel.

Aktuális ajánlatainkon kívül szívesen vesszük jelentkezésedet, ha informatikai végzettséggel és tapasztalattal rendelkezel, hogy egy később meghirdetésre kerülő munkakör esetén azonnal felvehessük veled a kapcsolatot. Hozzájárulásoddal önéletrajzodat 12 hónapig megőrizzük az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint annak érdekében, hogy megkereshessünk, ha a végzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő szakembert keresünk. A hozzájárulás megtörténik a jelentkezéssel egyidejűleg

Társaságunkhoz az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, valamint motivációs levél beküldésével: karrier@sdainformatika.hu

SDA Informatika Zrt.

Elérhetőség

Telefon:+36 1 209 4748
Fax:+36 1 279 0001
Web:www.sdainformatika.hu
E-mail:info@sdainformatika.hu
Cím:1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)
Cím:1117 Budapest,
Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)

Megközelítés

Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/
Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok
Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.
Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.