Delphi és .NET fejlesztő

Az SDA Informatika Zrt. több mint 20 éve szállít komplex informatikai megoldásokat elsősorban magyarországi partnerei számára. Termékeink között szerepel, többek között, a piacvezető Neptun tanulmányi rendszer ­‑ amelyet már 53 felsőoktatási intézményben több mint 300.000 hallgató használ ‑, az UniPoll kérdőívkezelő rendszer, valamint üzleti intelligencia rendszerek. Ezen túlmenően egyedi informatikai megoldásokat is biztosítunk megrendelőink számára.

Dinamikusan fejlődő fejlesztői csapatunkba keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • a már meglevő delphis kliensprogramok továbbfejlesztése
  • felhasználóbarát, szolgáltatásorientált kliens felületek fejlesztése
  • egyedi kliens kontrollok fejlesztése
  • üzleti logika fejlesztése

Elvárások:

  • C# nyelv ismerete
  • remek problémamegoldó képesség
  • rendszerszemlélet
  • precizitásra törekvés
  • jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • legalább 3 év releváns fejlesztői tapasztalat
  • releváns Microsoft vizsgák, minősítések
  • rendszertervezői ismeretek
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli fejlesztői feladatok
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség egy jó csapatban

Amennyiben érdekel az álláslehetőség, küldd el részünkre önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével.
E-mail: karrier@sdainformatika.hu

SDA Informatika Zrt.

Elérhetőség

Telefon:+36 1 209 4748
Fax:+36 1 279 0001
Web:www.sdainformatika.hu
E-mail:info@sdainformatika.hu
Cím:1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)
Cím:1117 Budapest,
Hauszmann Alajos u. 3/b. (Irodaház)

Megközelítés

Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/
Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok
Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.
Tömegközlekedéssel az 1-es villamos Hauszmann Alajos utca/Szerémi út megállójából vagy a 17, 41, 47, 56 villamosok Hauszmann Alajos utca megállójából lehet megközelíteni.